...

Фото із Миколаївщини потрапило на обкладинку британського Vogue

Французький фотограф Вільям Кео, який зафіксував дорогу в цьому регіоні, вже понад місяць перебуває в Україні.

Травневий випуск британського глянсового журналу Vogue вийшов із діджитал-обкладинкою знімку Миколаївської області. Номер присвячений біженцям з усього світу, в тому числі й України.

Фото для обкладинки зробив французький фотограф Вільям Кео. Він уже місяць перебуває в Україні, знімаючи наслідки війни.

 

“У цій спеціальній цифровій обкладинці із зображенням, зробленим конфліктним фотографом William.Keo за межами Миколаєва, Україна, 9 березня, ми ділимося досвідом, щоб наголосити на тому, що, оскільки Україна домінує в наших думках, криза біженців продовжує розвиватися. З Сирії в Південний Судан, Ємена та Афганістану виникають дві спільні теми: стійкість людей та проблиски надії, які можна знайти навіть перед розпачем”, – зазначили в редакції глянцю.

Своїми історіями порятунку також поділилися ще шістнадцять людей, серед яких – креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія, номінований на Оскар режисер документального фільму Для Сами, знятий в Алеппо, Ваад Аль-Катеаб, редактор відділу культури Vogue UA Дар’я Слободяник, стилістка з України Ольга Макогон, племінниця колишнього прем’єр-міністра Пакистану Беназір Бхутто, письменниця Фатіма Бхутто, американська модель сомалійського походження Халіма Аден, відома як перша жінка у хіджабі на конкурсі Міс Міннесота США та інші.

Однією із героїнь видання стала 66-річна сомалійська та американська топ-модель, вдова Девіда Боуї, Іман. У 16 років вона із сім’єю втікала від жахів війни із Сомалі.

“В одязі, який був на нас, ми сіли у фургон і перетнули кордон із Сомалі до Кенії. Мені ледве виповнилося 16 років, і раптом я опинився в чужій країні. Біженка – це означало щоденну боротьбу за виживання”, – наводяться слова зірки на сторінці видання в Instagram.

За словами Слободяник, перші три тижні війни вона провела у рідному Києві. Потім евакуювалася до Львова. Її чоловік працює лікарем. Він вирушив до армії, щоб рятувати життя. Зараз Дар’я займається волонтерством у гуманітарних центрах Львова, де приймають сотні тисяч людей із гарячих точок України.

“Від’їжджаючи з Києва, я пообіцяла собі, що не стану біженкою. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, на кінець березня Україну покинули понад чотири мільйони людей. Для мене залишити країну рівносильно капітуляції.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button