...

Єлизавета II систематично порушує закон

Багато хто вважає Єлизавету II невинною бабусею, проте британська королева зовсім не та, ким може здаватися на перший погляд.

Є цілих сім законів, які монархиня має право порушувати.

Єлизавета II не має навіть свого паспорта. Крім того, вона не має інших документів, наприклад водійського посвідчення. За законами Великобританії, такі документи видаються від імені королеви, отже, вона може сама собі їх надати.

Однак відсутність документів не заважає британській королеві їздити за кермом автомобіля. Крім того, папараці нерідко зауважують, що вона сильно перевищує допустиму швидкість.

Завдяки виняткам, яких Єлизавета II добилася для себе, до її палацу не може пройти поліція. Навіть якщо правоохоронці розслідуватимуть вбивство, вони не зможуть потрапити до Сандрігемського та Балморальського палаців.

Монархіню навіть за злочини не можна покарати. Саме вона вершить британський суд, а отже, не може покарати сама себе.

Королева також може не сплачувати податки. Однак вона цей закон порушує лише частково — сплачує їх за мінімальною ставкою.

Оскільки всі тварини, що знаходяться на території країни, належать Єлизаветі II, вона може спокійно дозволити собі на обід м’ясо дельфінів і лебедів. А ось для пересічних громадян це суворо під забороною.

Також у Великій Британії не можуть контролювати інвестиції королеви. Через те, що у 70-х роках було змінено закон про прозорість інвестицій, ніхто не знає, що перебуває у володінні Єлизавети II.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button