...

Міша Марвін більше не артист Black Star і втратив своє сценічне ім’я

Уродженець Чернівців Михайло Марвін перестав бути артистом російського лейблу Black Star.

Про це 32-річний артист, молодший брат співачки Tayanna повідомив 4 травня у своєму Інстаграмі.

– Я більше не артист лейблу Black Star. Я більше не Мишко Марвін. Так, моє ім’я та мої пісні мені більше не належать. Але є те, що залишиться зі мною назавжди це ви. І для вас я напишу ще багато нових пісень, ми проведемо багато часу на моїх майбутніх концертах, – написав він.

Нове ім’я артиста – Міша М. Незважаючи на засудження війни, яку розв’язала Росія в Україні, співак подякував продюсеру Паші за семирічне співробітництво.

– Цього року наша спільна робота з Black Star добігла кінця. Я вдячний усім, хто брав участь у розвитку артиста Міша Марвін. Я вдячний @pashuofficial за те, що саме він повірив у мене 7 років тому та допомагав упродовж усього цього часу, – заявив Михайло Решетняк.

Міша Марвін не вказав причини припинення співпраці з Black Star. 2 березня артист звернувся до передплатників, які вважають, що це військова операція, в якій немає жертв серед мирного населення. Співак заявив, що війні немає виправдань і “більшість російських людей” не бажають її як українці. 21 лютого співак зазначив, що перебуває у Дубаї.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button