...

Бред Пітт відверто висловився про стосунки з Анджеліною Джолі після звинувачень у домашньому насильстві

Розрив Анджеліни Джолі та Бреда Пітта став однією з найгучніших подій 2016 року.

А наслідки сварки експодружжя тягнуться шлейфом судових розглядів досі. Після того, як акторка публічно звинуватила колишнього чоловіка у домашньому насильстві, він вирішив висловитися. У своєму недавньому інтерв’ю. Бред відверто розповів, як йому вдалося пройти через непростий період у своєму житті.

Артист розповів, що після розриву з головою пішов у творчість. Повернутись до нормального життя йому допомогло мистецтво. Так, нещодавно Пітт дебютував, як скульптура. Він вперше публічно виставив свої роботи на виставці у Фінляндії разом із музикантом Ніком Кейвом та художником Томасом Хаусіго.

Бред представив дев’ять арт-об’єктів, які, за його словами, «представляють процес самоаналізу».

«Для мене ці роботи репрезентують дослідження того, де я помилився у своїх відносинах, де я оступився, в чому я був замішаний. Це процес радикальної інвентаризації себе, коли ти вирішуєш бути по-справжньому чесним із собою, враховуючи ситуацію, коли ти, можливо, не мав рації і міг образити когось», — поділився він з The Financial Times.

Після розлучення з Джолі Пітт знаходить «розраду» у дружбі, де він може бути самим собою. Актор також зазначив, що завдяки мистецтву зміг переосмислити травми минулого та взяти відповідальність за свої помилки.

«Я виявив, що маю йти з болем, який я відчуваю, і я маю йти з радістю та красою. І з цього нещастя в моєму житті з’явилося полум’я радості. Я завжди хотів бути скульптором. Насправді це було справді визволенням — просто показати свої потворні сторони. У цьому є велика цінність», – додав Пітт.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button