Кріс Хемсворт ставить на паузу кар’єру через хворобу Альцгеймера

Кріс Хемсворт планує призупинити кар'єру через стан здоров'я.

В інтерв’ю виданню Vanity Fair Хемсворт зізнався, що нещодавно у нього виявили генетичну схильність до розвитку хвороби Альцгеймера. Про можливу деменцію актор дізнався у процесі роботи над документальним серіалом National Geographic, який розповість про можливості та межі людського тіла.

Перевіряючи, на що здатне тіло актора на піку фізичної форми, лікарі виявили два гени APOE4. Саме вони відповідають за розвиток захворювання, що вражає роботу головного мозку. Кріс зазначив, що зараз його здоров’я в порядку, проте ймовірність розвитку деменції збільшена практично в 10 разів:

“Не схоже на те, що мені вручили повідомлення про відставку, але це дійсно викликало в мені бажання трохи відпочити. Якби я не знав цієї інформації, я не вніс би потрібних змін у життєвий уклад. З того часу, як ми закінчили роботу над серіалом, я завершував справи, які вимагалися від мене за контрактом. Тепер, після закінчення туру цього тижня я поїду додому, і я матиму чудовий період вільного часу, і я просто буду з дітьми, з моєю дружиною”, — розповів Кріс Хемсворт.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button