...

Том Фелтон про почуття до Емми Вотсон: “Я завжди таємно її любив”

Як і 20 років тому, фанати "Гаррі Поттера" досі говорять про хімію між Еммою Вотсон та Томом Фелтоном, виконавців ключових ролей, які дорослішали в реальному житті разом із розвитком сюжету Джоан Роулінг.

Актори всі ці роки завзято заперечують, що між ними був роман, але, при цьому, неодноразово відкрито заявляли про ніжні почуття один до одного.

Знову про це заговорив 35-річний Том вже на сторінках своїх мемуарів під назвою Beyond The Wand. За словами актора, який зіграв Драко Мелфоя, на зйомках він зустрів “рідну душу” в особі Емми, і свою дружбу вони пронесли через роки. Про хімію між молодими акторами говорили не раз, і вони справді мали щось схоже на стосунки.

Вперше Вотсон і Фелтон зустрілися на прослуховуванні, коли їй було 9, а йому 11 років. Разом з іншими акторами, які грали студентів Слизерину, він висміяв танець Емми, який та підготувала для знімальної групи, тому спочатку вони не мали симпатії один до одного.

“Ми хіхікали над шоу Емми, і наше хіхікання ставало все гучнішим, коли вона танцювала. Ми були просто поганими хлопцями, в основному через незручність і тому, що ми думали, що так поводитися — круто. Я відчував себе трохи дурнем, і так воно й було”, – згадав Фелтон.

Втім, згодом їхні стосунки почали змінюватись:

“Я завжди таємно любив Емму, хоча, можливо, не так, як люди хотіли б думати. Це не означає, що між нами ніколи не було іскри. Там точно щось було, лише у різний час”.

Минулого року Емма Вотсон у документальному фільмі “Повернення до Гоґвортсу” зізнавалася, що теж була закохана в колегу, який через різницю у віці здавався їй уже дорослим хлопцем. Однак на той момент Фелтон вже мав дівчину:

“Почали поширюватися чутки про те, що у наших відносинах є щось більше, ніж ми показуємо. Я заперечував, що вона мені подобається в цьому сенсі, але правда була іншою. Моя дівчина на той час зрозуміла, що між мною та Еммою є щось не висловлене. Я пам’ятаю, як використав цю побиту фразу: “Я люблю її, як сестру”. Але справа була не лише в цьому, – зізнався актор. – Я не думаю, що колись був закоханий в Емму, але я любив її і захоплювався нею, як особистістю, так як ніколи не міг висловити словами. Ми були спорідненими душами. Я точно знаю, що завжди можу розраховувати на Емму, і вона може розраховувати на мене”.

Зазначимо, що Том Фелтон та Емма Вотсон спілкуються досі, через 20 років після виходу першого фільму. Спільна робота вилилася в міцну дружбу, і зараз Том і Емма частенько радують шанувальників милими відео, на яких вони мандрують разом, грають на гітарі і катаються на скейтах.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.