Творці “Аквамена” вирізали майже усі сцени з участю Ембер Херд

Судові розгляди між Ембер Херд та Джонні Деппом продовжуються.

З кожним днем ​​інтернет-користувачі дізнаються про нові шокуючі факти, які говорять зовсім не на користь Ембер. Шанувальникам зірки «Піратів Карибського моря» набридло, що його колишня постійно виходить сухою з води. Тому вони, у свою чергу, створили петицію проти участі актриси у продовженні фільму «Аквамен». Прибрати Херд із сиквелу ніхто не захотів, а ось вирізати практично всі сцени за участю головної зірки творці таки вирішили.

Послання адресоване Жанну Ларсону – старшому віце-президенту з питань реклами та комунікацій Warner Bros.

«У своєму позові Джонні Депп описує безліч випадків домашнього насильства, яких він зазнав з боку своєї колишньої дружини, Ембер Херд. Після розлучення вона намагалася знищити кар’єру Деппа, повторюючи численні хибні звинувачення, ображаючи актора. Warner Bros. і DC Entertainment не повинні ігнорувати страждання жертв Херд і не повинні підтримувати аб’юзера», – йдеться в листі.

Наразі онлайн-петиція зібрала понад 3 мільйони підписів.

Поки невідомо, чи ознайомилися творці сиквелу зі зверненням фанатів. Проте, за словами кіножурналіста Грейс Рендольф, Ембер Херд отримала менше 10 хвилин екранного часу. Крім того, інтернет-користувачі звернули увагу, що режисер «Аквамена» Джеймс Ван останнім часом не викладає знімки з акторкою зі знімального майданчика, незважаючи на те, що вона грала головну роль у першій частині блокбастера.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button