W&W

W&W — музичний дует із Нідерландів, який виконує музику у стилі транс, хаус.

Перший хіт гурту — «Mustang» мав великий успіх і використовувався такими музикантами, як Армін ван Бюрен, Tiësto та Маркус Шульц. W&W є проектом 2 молодих продюсерів: Віллема ван Ханегема (син Віма ван Ханегема) та Варда ван дер Харста (також відомий як Re-Ward). У 2017 році дует посів 14 місце у списку найкращих діджеїв світу за версією DJ Magazine.

Вард ван дер Харст народився 26 грудня 1988 року у селі Донген біля Бреди. Віллем Ван Хеннінгем народився 25 червня 1987 року. Перші музичні роботи Варда: Ensure і Expose були помічені Tiesto і відібрані його лейблом Black Hole Recordings. . Вийшовши у світ восени 2007 року, треки стали хітами.

Вард та Віллем познайомилися на фестивалі Trance Energy у 2007 році і вже через кілька місяців написали свій перший трек Mustang.

На дует звернув увагу Армін ван Бюрен, який допоміг з їх просуванням, ставлячи їхні роботи у шоу A State of Trance та на своїх виступах. В результаті W&W було підписано на лейбл Armada Music. До 2011 року W&W випустили свій перший альбом Impact.

З 2012 року W&W запустили свій власний лейбл Mainstage (Rave Culture) Music.

Також, з січня 2010 року W&W ведуть власне радіошоу Mainstage (Rave Culture) на Afterhours FM. З 25 жовтня 2014 року «Mainstage (Rave Culture)» виходить щоп’ятниці на SLAM! FM о 11:00 – 12:00 за CET

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button