...

Yves V

Ів Ван Гіртсом, відомий професійно як Yves V або Eefee

Бельгійський ді-джей та продюсер. У 2019 році він посів 56 місце в рейтингу DJ Mag Top 100.

Yves V виступав на таких фестивалях, як TomorrowWorld, Sensation, mystic Valley і Mysteryland. Yves V також був запрошеним ді-джеєм у таких відомих клубах, як Guaba, Pacha, Anzu Club, Nikki Beach та багатьох інших в Індонезії, Малайзії, Бразилії, Кіпрі, Іспанії, Франції, Фінляндії, Італії, Греції та його рідній країні Бельгії.

Yves V прорвався своїм реміксом “Insane Pressure” у 2009 році. Його треки подобаються широкій аудиторії і перетворилися з андеграундного трансу на хіти Beatport Top 100. Він співпрацював з великими артистами: «Мадагаскар» з Дмитром Вегасом і Лайком Майком і Анггером Дімасом, «Облак». , «Momentum» з Регі , «Old Skool Sound» з Чаки і «Direct Dizko» з Сандером ван Доорном . Його ремікси також залишили свій відбиток на виконавцях хіп-хопу , таких як Timbaland , Missy Elliott і Ginuwine .

У 2014 році великим літнім хітом стала пісня «Почекай до завтра» з Реги та Мітчем Крауном. Восени 2015 року Ів Ві випустив свій новий сингл “Octagon” на лейблі Smash The House.

14 червня 2019 року Yves V, Afrojack і Icona Pop випустили спільний сингл « We Got That Cool ». Пісня є ремікс “Strip to the Bone” на сингл Crystal Waters 1991 року “Gypsy Woman (She’s Homeless)”. У США сингл посів четверте місце в чарті Billboard Dance/Mix Show Airplay у листопаді 2019 року .

У 2015 році Ів Ві посів 34 позицію в рейтингу DJ Mag Top 100, щорічному світовому рейтингу діджеїв. Крім Дмитра Вегаса та Майка, він був першим бельгійцем, який потрапив у першу сорок. У наступні роки він посів 62-е місце у 2016 році  та 55-е місце у 2017 році  в опитуванні DJ Mag ‘s Top 100 DJs.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button