...

Армін ван Бюрен

Біографія

Армін Йозеф Якобус Даніель ван Бюрен (нід. Armin Jozef Jacobus Daniël van Buuren, 25 грудня 1976, Лейден, Нідерланди) — нідерландський ді-джей, продюсер, власник музичного лейблу «Armada Music». Ді-джей № 1 у 2007, 2008, 2009, 2010 та 2012 роках за версією журналу DJ Magazine. Ведучий власного радіошоу під назвою «A State of Trance» (також позначається абревіатурою ASOT), яке транслюється у 40 країнах, включаючи Україну. Загальна тижнева аудиторія його шоу становить 40 млн слухачів, що робить «A State of Trance» найпопулярнішим радіошоу у світі.

Армін ван Бюрен народився в музичній сім’ї, з раннього дитинства він мав пристрасть до музики. Його надихала музика Жана-Мішель Жарра і ремікси Бена Лібранда. Коли йому було 10 років, його мати виграла комп’ютер, і в Арміна відразу ж з’явився інтерес до нього. Він почав освоювати програми для створення музики, і перші зароблені гроші він витратив на дві вертушки, потім почав робити ремікси, а в 16 років купив собі свій перший семплер. Зробивши свій перший ремікс, він зважився відправити його Бену Лібранду, який вплинув на його музичну кар’єру.

У 1995 році Армін вступає в лейденський університет, де починає вчитися за фахом юриспруденція.

Першим релізом Арміна був «Push». Першим синглом, таким, що приніс йому успіх, став «Blue Fear», що випущений на лейблі «Cyber Records» і потрапив в британський чарт. На цьому ж лейблі «Cyber Records» був випущений сингл «Communication», який викликав фурор на Ібісі влітку 1999 року і також потрапив у британський чарт на 18 позицію в 2000 році. На зароблені гроші Армін купив собі сучасніше устаткування.

На початку 1999 року він заснував свій лейбл «Armind» спільно з «United Recordings». Першим релізом, випущеним під псевдонімом «Gig», став сингл One, другим релізом був Touch Me під псевдонімом «Rising Star». Коли був випущений третій реліз під псевдонімом «Gimmick» — Free, можна було з упевненістю сказати, що Арміну вдалося поставити свій лейбл на ноги. Також під псевдонімом «Gaia» був випущений 4 Elements.

На лейблі «Black Hole Recordings» спільно з Tiesto були випущені Wonder Where You Are? (під псевдонімом «Major League») і Eternity (під псевдонімом «Alibi»). Потім, об’єднавшись з System F (Ferry Corsten), Армін записав ще один сингл під назвою Exhale.

У 2001 році він запускає в ефір власне 2-годинне радіо-шоу «A State Of Trance» на радіо «ID&T», яке тепер офіційно транслюється на 25 радіостанціях, у тому числі і на території України. Також на своїх лейблах «A State Of Trance» і ARMIND він випускає найкращі композиції транс-музикантів.

Трек «Tuvan», який був написаний Арміном спеціально для компіляції A State Of Trance 2009 і що повернув до життя його псевдонім Gaia, під яким раніше був випущений «4 elements», став найкращим треком 2009 років за підсумками голосування, яке щорік проводиться на сайті arminvanbuuren.net. У 2009 році в опитуванні взяло участь понад 20000 чоловік. Також в цьому рейтингу третє місце зайняв ремікс Арміна на трек «Beggin You» від Cerf, Mitiska & Jaren.

17 вересня 2009 року одружився з Ерікою ван Тієль в місті Вассенаар. Вони познайомилися на відпочинку на острові Крит

10 вересня 2010 року побачили світ 4 студійний альбом Арміна «Mirage». На підтримку свого нового альбому Армін ван Бюрен провів світовий тур «Armin Only. Mirage» в рамках якого він відвідав 15 країн світу. Перше шоу пройшло 13 листопада в нідерландському Утрехті. 4 грудня шоу пройшло в Києві в Міжнародному виставковому центрі. 31 грудня — Мельбурн Etihad Arena, Австралія «New year party». 12 лютого 2011 — Санкт-Петербург і 7 травня 2011 — Москва.

В 2011 році був нагороджений Орденом Оранських-Нассау.

3 травня 2013 року відбувся реліз п’ятого студійного альбому Intense, в листопаді цього ж року розпочався в Амстердамі тур Арміна «Armin Only Intense». 28 грудня 2013 шоу пройшло в Києві.

У червні 2003 року заснував незалежний музичний лейбл Armada Music.

Читати Радіо Рекорд Україна в Google News

Схожі статті

Back to top button